Piekarnia „nr 5”

Historia i tradycja naszej Piekarni „nr 5” potocznie zwanej „Piątką” sięgają 1947 roku. Mimo upływu czasu, do dnia dzisiejszego przetrwały oryginalne piece opalane węglem, w których stosowane są tradycyjne metody wypieku pieczywa.

Tym co powoduje, że nasze produkty są tak dobre, smaczne i zdrowe jest również naturalny zakwas oraz minimalna ingerencja maszyn w procesie produkcji wypieków.

Pieczywo
Chlebek Boży

Załoga, która w przeważającej większości poświęca się rzemieślniczej pracy w Piątce od ponad 30 lat, w niezmienny sposób wytwarza naturalny chleb bez konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy.

To dlatego wyprodukowanie jednego bochenka zajmuje nam ponad trzy godziny!

Nasze produkty powszechnie uważane są za najlepsze na lokalnym rynku, a popyt na nie często przewyższa możliwości produkcyjne. Naszą specjalnością jest chleb wiejski, razowy mieszany a także szereg innych rodzajów bułek i chleba np. Wójta z pomidorami, z dodatkiem czystka, marchewki, ziaren i otrąb.

Piekarnia w Żurawicy

Nasza Piekarnia w Żurawicy oferuje pyszne wyroby cukiernicze i piekarnicze. Do wypieków wykorzystujemy świeże składniki, dzięki czemu wypiekane u nas wyroby wyróżniają się niezapomnianym smakiem. Pieczemy również pieczywo bez żadnych dodatków, w tym konserwantów czy ulepszaczy.
Proponujemy szeroki wybór słodkich wypieków oraz bułek i chleba.

Bez barwników
Bez konserwantów
Bez polepszaczy
Chlebek Boży

Delikatesy Piotruś Pan

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne ofertę pracy